097 642 08 62

102school@ukr.net

вул.Сонячна,10, м.Кривий Ріг, 50102

08:00 - 16:30

ПН - ПТ

logo

(0564)22-01-06

102school@ukr.net

вул.Сонячна,10, м.Кривий Ріг, 50102

08:00 - 16:30

ПН - ПТ

Сторінка для здобувачів освіти (учням)

 У 2014 році внаслідок окупації та анексії Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь єдиний в Україні військово-морський вищий навчальний заклад – Академією військово-морських сил імені П.С.Нахімова, було передислоковано до міста Одеса та переформовано в інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» (далі Інститут ВМС). Основним напрямом діяльності навчального закладу є підготовка висококваліфікованих військових фахівців для проходження військової служби на кораблях та в частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України     від 24.11.2023 № 1/06-6-14115 щодо популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні зазначаємо, що на сьогодні функціонують платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova. Вебсторінка програми: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect.

Empower — це онлайн-платформа Кембриджського університету, доступна для всіх українських університетів. Її запуск став частиною пакета підтримки, який надає Україні Кембридж від початку повномасштабного вторгнення росії. Empower — один з перших сервісів, представлених у межах національної мовної програми Future Perfect, що має на меті популяризувати англійську мову в Україні.

Також зазначаємо, що у межах Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов. Скористатися можливістю можна зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис – https://promova.com/free-for-ukraine.

УВАГА

Практичний психолог Криворізької гімназії №102 Криворізької міської ради Черниш Катерина Миколаївна надає психологічну допомогу/підтримку дітям в умовах війни за графіком:

Понеділок
08.00-11.25
13.25-14.30
Вівторок
08.00-10.30
11.15-12.30
13.15-14.20
15.05-15.30
Середа
08.00-09.25
10.25-11.25
13.25-15.30
Четвер
08.00-12.30
П’ятниця
08.00-08.30
09.30-10.30
12.30-15.30

 

Просимо організувати до 01.06.2022 року заповнення анкет учасниками освітнього процесу за вказаними посиланнями на  Google-форми:
анкета для учнів/учениць: https://forms.gle/AVZqka47nQ7qRP4D8

ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ — 2022 ОГОЛОСИВ ЧАСТИНУ ПРОГРАМИ

До конкурсної програми 9-го міжнародного кінофестивалю для дітей і підлітків традиційно увійде сім фільмів. Оголошено частину з них.

Чілдрен Кінофест — фестиваль, який 9 років поспіль безкоштовно знайомить українських дітей із найновішими європейськими стрічками та світовою кінокласикою. У 2022 році подія відбуватиметься з 3 до 12 черня. Для безпечності та гнучкості перегляду фестиваль проходитиме в онлайн-форматі. Переглянути фільми можна буде на сайті online.childrenkinofest.com на території України, а також Польщі, яка прийняла найбільше тимчасово переміщених українців. Переможця фестивалю визначать глядацьким голосуванням.

Україну в конкурсній програмі Чілдрен Кінофесту представляє пригодницьке фентезі «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке». Знятий за мотивами казки Сашка Лірника, фільм змальовує пригоди козака, який намагається вибратися з пекла. Картина відзначена Призом глядацьких симпатій Національної премії «Золота Дзиґа», а сценарій — Премією імені Лесі Українки.

Із дитячого конкурсу Берлінале до програми Чілдрен Кінофесту потрапила ще одна стрічка в жанрі фентезі — «Неллі Рапп — мисливиця на монстрів» (Швеція). Картина занурить юних глядачів і глядачок у захопливі пригоди головної героїні в маєтку, повному чудовиськ.

Про подорож у часі й порятунок світу від екологічної катастрофи розповість фантастичний фільм «Місія Нови». На найбільшому міжнародному кінофестивалі для дітей Cinekid (Нідерланди) ця стрічка стала справжнім гітом, здобувши перемогу в чотирьох номінаціях.

Також у програму увійшли комедії: австрійсько-німецька стрічка «Францові історії» та «Мій тато — сосиска» спільного виробництва Бельгії, Нідерландів і Німеччини.

Ще два фільми будуть оголошені згодом — загалом конкурсна програма складатиметься з семи картин.

Поза конкурсом юні глядачі та глядачки ознайомляться з класикою анімації — Чілдрен Кінофест покаже спеціальну добірку епізодів «Крота» до 65-річчя знаменитого чеського мультсеріалу.

За традицією на фестивалі продемонструють і минулорічного переможця — пригодницьку стрічку «Полі» спільного виробництва Франції та Бельгії. Картина розповідає про пригоди двох друзів — дівчинки та поні, якого вона звільняє від життя в неволі.

Вшосте в межах Чілдрен Кінофесту відбудеться Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми. Прийом робіт до участі завершується 18 травня.

9-й Чілдрен Кінофест проходитиме з 3 до 12 червня 2022 року в онлайн-форматі на сайті online.childrenkinofest.com для глядачів із території України та Польщі.

Фестиваль «Чілдрен Кінофест» проводиться за підтримки House of Europe.

Медіапартнери: Kinofilms.uaKinowar.comНова українська школаТеленеделяМіжнародний кінофестиваль Kino Dzieci.

Увага!

         Міністерство освіти і науки України звертає увагу на випадках встановлення окупантами зв’язків із неповнолітніми громадянами України через соціальні мережі та месенджери, надходження пропозиції коштів за інформацію про позиції Збройних сил України.

         Служба безпеки України наводить приклади встановлення контактів із неповнолітніми з м.Харкова, Луганської області тощо. Зазначимо, що підлітки не встигли передати інформацію ворогу через втручання СБУ. Розглядається питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.

         Інформуємо, що в нашій країні покарання за подібні злочини застосовуються до осіб від 16 років, у окремих випадках відповідальність передбачена з 14 років.

Підозрілі предмети на вулиці

Увага!

До уваги батьків та здобувачів освіти КЗШ 102 КМР ДО!
Повідомляємо,що з 21 березня 2022 р. у закладі відновлюється освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.
Любі учні! Просимо вас долучитися до навчання,незважаючи на те,де саме ви знаходитеся в цей складний для всіх нас час.
Учителі закладу дуже чекають зустрічі з вами! Разом ми подолаємо будь-які перешкоди, бо ми сила, ми правда, ми справедливість!
Сьогодні наша спільна з вами праця-це внесок кожного з нас у перемогу.
Тож зробімо його більшим! І тоді все у нас буде добре!Усе буде Україна!

Методичні рекомендації

МОН ЗАПУСКАЄ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ПРО ТЕ, ЯК ЗАСПОКОЇТИ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ 

Як подбати про дитину, якщо ви знаходитеся з нею в укритті

Правила підтримки, якщо родина евакуюється з дитиною

Якщо батько чи мати захищає країну

Для тих, хто зараз в дорозі, хто емігрує, хто покинув свої міста

Для тих, хто приймає емігрантів і переселенців, для допомоги в адаптації 

 

 

УВАГА !

         З 27.09.2021 року  організація освітнього процесу в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №102 КМР ДО під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки буде здійснюватися для здобувачів освіти 1-4 класів та  5-9 класів в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм, оскільки 80% працівників були вакциновані до 27.09.2021 року.

Адміністрація


Презентація проєкту «Фізіологічно сприятлива вода»