097 642 08 62

102school@ukr.net

вул.Сонячна,10, м.Кривий Ріг, 50102

08:00 - 16:30

ПН - ПТ

logo

(0564)22-01-06

102school@ukr.net

вул.Сонячна,10, м.Кривий Ріг, 50102

08:00 - 16:30

ПН - ПТ

Культура харчування в закладі

Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 № 2205 “Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти”

Розпорядження Кабінету Міністрів України  від 23 грудня 2020 року № 1668-р “Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2021 рік

У рамках проєкту “Нове шкільне харчування” у школі впроваджується заходи з покращення щоденно меню за збірником Є.Клопотенко
Тиждень культури здорового харчування

Здорове харчування – ключ до довголіття. Наша їжа — будівельний матеріал. І вона також не однакова за своїм складом і значенням для організму. Для того щоб бути здоровим, потрібно знати, як правильно харчуватися. Корисні та шкідливі продукти харчування.

Що таке вітаміни та в чому вони містяться? Щоб знайти відповідь на ці та інші питання серед здобувачів закладу освіти пройшли:

Виховний захід присвячений здоровому харчуванню.

Діти створили яскраві колажі про правильне харчування.
Вікторина  “Рослини-зелені друзі людини”.

Чай із пахучої липи і пишної калини, смачної малини і смородини- це справжнє джерело вітамінів для людського організму.


 Урок – гра “Здоров’я і харчування”.

Під час роботи здобувачі освіти виконували завдання в групах, командах, провели гру ” Мікрофон”. Здобувачі освіти дізналися багато цікавого і корисного про здорове харчування.Виховна година  з творчим домашнім завданням «Правильне харчування – запорука міцного здоров’я».

Під час якого здобувачі освіти склали невелику розповідь на тему «Модне харчування», зробили фото  власних робіт на тему: «Я за правильне та здорове харчування»


Рольова гра  “Безпека харчування”.

 Обговорюємо та закріплюємо  безпеку харчування: користь продуктів та води, вітаміни та загрози від фастуду, газованих напоїв та швидких перекусів,

складаємо пазли та інтерактивні ігри знання про звичку якісного харчування.
Дискусія “Культура харчування та правельні харчові звички” з перегдядом презентації.
Віртуальна майстерня “Здорове харчування”
Диспут  “Збалансоване харчування – запорука здоров’я”